Ponúkame vám široký sortiment vysokovýkonných nástrojov pre sústruženie, frézovanie, vŕtanie, vyvŕtavanie, závitovanie, delenie materiálu a pre ďalšie oblasti kovoobrábania . Okrem nástrojov značky WALTER ponúkame aj širokú škálu iných kovoobrábacích nástrojov, ktoré pokryjú všetky vaše požiadavky. V našej ponuke nechýbajú ani náradie a prístroje pre kontrolu a meranie. Pre konkrétnu požiadavku nás kontaktujte.

Sústruženie SústruženiePonúkame kompletný program pre sústruženie. Všetky presné nástroje sú dostupné so štandardnými štvorhrannými stopkami ISO, vŕtacími tyčami a s rozhraním Walter Capto. Vďaka tomu je zaručená maximálna flexibilita, stabilita a zameniteľnosť na každom sústruhu. Pre dosiahnutie maximálnej produktivity sú použité najnovšie rezné materiály zo spekaných karbidov s jedinečnými vlastnosťami v obrábaní. Ďalšie rezné materiály CBN, PKD a keramika kompletujú našu širokú ponuku v oblasti sústruženia.

Frézovanie FrézovanieDodáme Vám vhodnú frézu pre takmer každú požiadavku na obrábanie. Od minifrézy s priemerom 0,1 mm zo spekaného karbidu až po rovinnú frézu s vymeniteľnými britovými plátkami zo spekaných karbidov s priemerom 315 mm v kazetovom prevedení. Rôzne materiály, ako je povlakovaný spekaný karbid, PKD, CBN alebo rýchlorezná oceľ, pokrývajú široký rozsah použitia. Vo veľkom výbere typov nástrojov a geometrií vždy nájdete optimálne riešenie vašich rôznych požiadaviek na obrobky a materiály.

Vŕtanie VŕtaniePonúkame kompletný program pre efektívne obrábanie otvorov vo všetkých bežných materiáloch, žiaruvzdorných materiáloch a aj kalených materiáloch do 62 HRC. Štandardný program vrtákov do plného materiálu s priemerom od 0,05 mm do 100 mm, najrôznejšie systémy s vymeniteľnými reznými plátkami, alebo špičkami vrtákov zo spekaných karbidov alebo rýchloreznej ocele. Dodávame tiež viacbritové nástroje zo spekaných karbidov alebo rýchloreznej ocele a výstružníky s vodiacimi lištami a vymeniteľnými reznými hranami.

Závitovanie ZávitovanieZávitovacie riešenia s mnohými inováciami. V ponuke máme presné nástroje, vďaka ktorým môžu nároční používatelia znížiť kusové náklady a zvýšiť produktivitu. Môžete tak docieliť konkurenčnú výhodu v obrábaní. Rozsiahly program ponúka vhodný nástroj pre každý druh závitovania a pre každý postup: závitníky a tvárniace závitníky z rýchloreznej ocele HSS-E (-PM) a spekaných karbidov a zároveň závitové frézy a vymeniteľnými reznými hranami. V štandardnom programe sú dostupné nástroje od veľkosti > M1.

Upichovanie a zapichovanie Upichovanie a zapichovanieUpichovací program s novými držiakmi, úplne novými geometriami doštičiek a povlaky prináša špičkové výkony pri zapichovaní, drážkovaní a upichovaní. Vynikajúce sú napríklad nové, mimoriadne húževnaté zapichovacie doštičky s povlakom oxidu hlinitého Tiger tec® Silver PVD určené pre nerezové ocele, oceľové materiály a obtiažne obrobiteľné materiály. Používateľ sa môže spoľahnúť na dokonalú rozmerovú stálosť, najvyššiu kvalitu povrchov a maximálnu hospodárnosť. Prehľad kompletnej ponuky nájdete katalógoch.

Meradlá MeradláV našej komplexnej ponuke nechýbajú ani posuvné meradlá, mikrometre, dutinomery a iné meradlá. Vybrať si môžete zo širokej škály značiek MITUTOYO, MAHR, SOMET, SCHUT, KINEX, KROEPLIN, ale aj ďalších svetových značiek. Dodávame kalibre valčekové, závitové, strmeňové, mierky v štandardných normách, ale aj špeciálne podľa technickej dokumentácie. Odkrem dodania vieme pre vás zabezpečiť aj servis a kalibráciu meradiel, poradenstvo a zaškolenie pri zložitejších meracích prístrojoch.

banner-blaxx-en

banner-dc170-en